CMTB1-63H 4P Altae Capacitatis Rupturae Mcb Miniatura Interruptor Circuitus
Singula Producti
Interruptor automaticus minor CMTB1-63 potest currentem a circuitu brevi et onere electrico protegere, etiam adhiberi potest ut rara translatione et conversione systematis potentiae. Interruptor automaticus minor est pars essentialis cuiuslibet systematis electrici, praebens tutelam certam contra pericula electrica et operationem tutam et efficientem circuituum electricorum et instrumentorum curans.
| Nomen producti | Interruptor Circuitus Minimale MCB |
| Numerus exemplaris | CMTB1-63 4P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Certificatum | CE |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 4P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 400/415V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Color | albus et griseus |
| Servitium | OEM et ODM |
Poloni
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati MCB professionales et late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissione energiae electricae adhibentur.
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem circuitus brevis
2. Protectio circuituum contra currentem nimium onerosum
3. Alta capacitas frangendi
4. Designatio elegans et facile instituitur
Alii
Involucrum
Tres partes per capsam interiorem, sexaginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Quaestiones et Quaestiones
Mutai certificatis systematis administrationis ISO 9001 et ISO 14001 idonea est, et producta certificatis CCC, CE, CB ... et cetera superant.
Forum Principale
Producta a clientibus benigne accipiuntur, praesertim in foro Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et Russiae.
1. Producta principalia: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... et cetera.
2. Catena industrialis completa a productione partium ad integra producta congregationem, probationem et sub cotidiana inspectione.
3. Cum certificatis systematis administrationis ISO 9001, ISO14001, producta certificatis internationalibus CCC, CE, CB qualificantur.
4. Turma technica professionalis, potest praebere servitium OEM et ODM, potest supplere pretium competitivum.
5. Tempus traditionis celeris et bonum officium post-venditionis.
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













