Mutai CMTB1-63 3P MCB Minima Circuiti Interruptor
Singula Producti
Interruptor automaticus miniaturizatus CMTB1-63 instrumentum a circuitu brevi et onere nimio protegere potest, etiam ad translationem et conversionem systematis potentiae infrequentem adhiberi potest. Interruptor automaticus structura provecta, effectu fidissimo, alta capacitate frangendi, aspectu elegans, et cetera, habet. Testa et partes ex materiis fabricatae sunt quae resistentiam impacti et proprietates ignifugas validas offerunt.
| Nomen producti | Interruptor Circuitus Minimalista MCB |
| Numerus exemplaris | CMTB1-63 3P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Certificatum | CE |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 3P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 400/415V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Color | Albus + ruber |
| Servitium | OEM et ODM |
Curva
Poloni
Commodum
1. Parva et compacta magnitudine, facile instituitur
2. Proprietates brevis currentis, onerationis excessivae, altae capacitatis frangendi
3. praesidium firmum contra vitia electrica praebere possunt, et ad normas salutis internationales probantur.
Applicatio
Producta MCB late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissione energiae electricae adhibentur.
Alii
Involucrum
Quattuor partes in capsa interiore, sexaginta partes in capsa exteriore.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Forum Principale
Oriens Medius, Africa, Asia Meridionalis-Orientalis, America Meridionalis, Mercatus Russiae.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













