CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Interruptor Circuitus Minimale pro Energia Solari Photovoltaica
Singula Producti
Interruptores automatici miniaturizati CMTB1-63 DC MCB munere funguntur apparatus electricos aliasque machinas oneris a nimio onere et circuitu brevi protegendi, necnon securitatem circuituum conservare. Plerique MCB DC systemata currentiae continuae utuntur, ut nova energia, energia solaris photovoltaica, etc. Status tensionis MCB DC plerumque a DC 12V-1000V sunt, et currentia nominalis usque ad 63A ascendere potest.
| Norma | IEC/EN 60947-2 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 1P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 250V |
| Frequentia aestimata | 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 6000A |
| Temperatura ambientis | -20℃~+70℃ |
| Typus curvae | C. |
| Gradus pollutionis | Tres |
| Altitudo | ≤ 2000m |
| Capacitas maxima filorum | XXV m² |
| Installatio | Ferrivia DIN 35mm |
| Typus lineae ingressae | Summum |
Commodum
1. Instrumentum a currentibus brevibus circuitus et currentibus onerariis protege.
2. Magnitudo Compacta: Interruptores magnetotermici DC (MCB) ita designantur ut compacti sint et spatium conservent, ita ut ad usum in parvis tabulis electricis et apparatu apti sint.
3. Facilis Installatio: Interruptores magnetotermici DC (MCB) ad facilem installationem designati sunt et in ferreis DIN vel directe in tabulam figi possunt.
Poloni
Applicatio
Interruptor automaticus miniaturizatus DC MCB late adhibetur in quibusdam systematibus currentiae directae, ut in nova energia, energia solari photovoltaica, et cetera.
Alii
Involucrum
Duodecim partes per capsam interiorem, ducenti quadraginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Quaestiones et Quaestiones
Cum certificatis systematis administrationis ISO 9001, ISO 14001, et producta qualificata sunt certificatis internationalibus CCC, CE, CB.
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









