Mutai CMTB1-63 4P Curva C Interruptor Circuitus Minimalista Mcb
Singula Producti
Interruptor automaticus miniaturizatus CMTB1-63 praesidium contra circuitus breves et onera excessiva praebet, et etiam ad translationes et conversiones systematis potentiae raros adhiberi potest. Designo structurae provecto, effectu certo, capacitate frangendi magna, et specie eleganti, MCB est productum summae qualitatis. Testa et partes eius ex materiis cum valida resistentia impacti et proprietatibus ignifugis constructae sunt.
| Nomen producti | MCB |
| Numerus exemplaris | CMTB1-63 4P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Certificatum | CE |
| Fluxus nominalis In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 4P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 400/415V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | C |
| Color | Albus + ruber |
| Servitium | OEM et ODM |
Curva
Poloni
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem circuitus brevis
2. Protectio circuituum contra currentem nimium oneratum
3. Designatio elegans et facilis ad instituendum
Applicatio
MCB late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissione energiae electricae... et cetera adhibetur.
Alii
Involucrum
Tres partes per capsam interiorem, sexaginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 22*8.2*8 cm
Forum Principale
Oriens Medius, Africa, Asia Meridionalis-Orientalis, America Meridionalis, Mercatus Russiae...etc.
Quaestiones et Quaestiones
MCB per testimonia internationalia, ut CCC, CE, et CB, certificata sunt, et per testimonia systematis administrationis ISO 9001 et ISO 14001 sustinentur.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













