MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Interruptor Circuitus Minimalista
Singula Producti
Interruptor automaticus miniaturicus CMTB1-63 vulgo in systematibus electricis ad protectionem contra onerationem et circuitus breves adhibetur. Etiam ad translationem et conversionem rariorum systematis potentiae adhiberi potest. Interruptores automatici miniaturici apti sunt ad amplam applicationum varietatem, a residentialibus ad industriales, et vulgo in illuminatione, calefactione, et circuitibus moderationis motorum adhibentur.
| Nomen producti | Interruptor Circuitus Minimale |
| Numerus exemplaris | CMTB1-63 2P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Certificatum | CE |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 2P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 400/415V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Color | Albus et griseus |
| Servitium | OEM et ODM |
Poloni
Applicatio
Interruptores automatarii miniaturae late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, et transmissione energiae electricae adhibentur.
Commodum
1. Protectio currentis brevis circuitus et currentis onerationis, etiam adhiberi potest ut translatio et conversio rari systematis potentiae.
2. Magnitudo compacta: Interruptores magnetotermici (MCB) designantur ut parvi et compacti sint, ita ut facile instituantur et in tabulas electricas et distributionis aptentur.
3. Celeris disruptio: Interruptores magnetotermici (MCB) ita designati sunt ut celeriter dissolvantur in casu nimii oneris vel circuitus brevis, quod adiuvat ut damnum apparatu electrico et pericula potentialia hominibus prohibeantur.
4. Alta capacitas frangendi
Alii
Involucrum
Sex partes per capsam interiorem, centum viginti partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Quaestiones et Quaestiones
Cum testimoniis systematis administrationis ISO 9001 et ISO 14001, producta testimoniis internationalibus CCC, CE, et CB qualificata sunt.
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












