CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Interruptor Circuitus Minimus
Singula Producti
Interruptor automaticus miniaturizatus CMTB1-63 functionem protectionis contra circuitum brevem et onerationem excessivam habet, et etiam ad translationem et conversionem rariorum systematis potentiae adhiberi potest. Interruptor automaticus (MCB) proprietates structurae provectae, functionis certae, capacitatis frangendi altae, aspectus elegantis, et cetera habet. Testa et partes ex materia resistenti impacti et ignifugo valida factae sunt.
| Nomen producti | MCB |
| Numerus exemplaris | CMTB1-63 1P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Certificatum | CE |
| Fluxus nominalis In (A) | 1-63A |
| Poloni | 1P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | Typus C vel typus D |
| Color | Albus |
| Servitium | OEM et ODM |
Curva
Poloni
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem circuitus brevis
2. Protectio circuituum contra currentem nimium onerosum
3. Designatio elegans et facile instituenda
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati MCB late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissionibus energiae electricae, et cetera adhibentur.
Alii
Involucrum
Duodecim partes per capsam interiorem, ducenti quadraginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Forum Principale
Oriens Medius, Africa, Asia Meridionalis-Orientalis, America Meridionalis, Mercatus Russiae... etc.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













