CMTB1-63DC 4P DC Solaris MCB Minimale Circuitus Interruptor
Singula Producti
Interruptor automaticus parvus CMTB1-63 DC MCB apparatus electricos aliasque machinas oneris a nimio onere et circuitu brevi protegere potest, atque salutem circuitus conservare. Pleraque interruptores automatici DC systemata currentiae continuae utuntur, ut nova energia, energia solari photovoltaica, etc. Status tensionis interruptoris automatici DC plerumque a DC 12V-1000V sunt, et currentia nominalis usque ad 63A attingere potest.
| Norma | IEC/EN 60947-2 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1A - 63A |
| Poloni | 4P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 1000V |
| Frequentia aestimata | 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 6000A |
| Temperatura ambientis | -20℃~+70℃ |
| Typus curvae | C. |
| Gradus pollutionis | Tres |
| Altitudo | ≤ 2000m |
| Capacitas maxima filorum | XXV m² |
| Installatio | Ferrivia DIN 35mm |
| Typus lineae ingressae | Summum |
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem circuitus brevis
2. Protectio circuituum contra currentem nimium onerosum
3. Alta capacitas frangendi
4. Designatio elegans et facile instituitur
Poloni
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati MCB DC late in quibusdam systematibus currentiae directae, ut in nova energia, energia solari photovoltaica, et cetera, adhibentur.
Alii
Involucrum
Tres partes per capsam interiorem, sexaginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Quaestiones et Quaestiones
Cum testimoniis systematis administrationis ISO 9001 et ISO 14001, producta testimoniis internationalibus CCC, CE, et CB qualificata sunt.
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








