CMTB1-63DC 3P DC Solaris MCB Minimale Circuitus Interruptor
Singula Producti
Interruptores automatici miniaturizati CMTB1-63 DC MCB variis magnitudinibus et classificationibus praesto sunt, et in ampla applicationum varietate adhiberi possunt, inter quas systemata energiae solaris, systemata subsidii accumulatorum, systemata marina et autocinetica, et machinas industriales.
Status tensionis interruttoris magnetotermici (MCB) DC plerumque sunt a DC 12V-1000V, et fluxus nominalis usque ad 63A ascendere potest.
| Norma | IEC/EN 60947-2 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1A-63A |
| Poloni | 3 |
| Tensio nominalis Ue (V) | 750V |
| Frequentia aestimata | 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 6000A |
| Temperatura ambientis | -20℃~+70℃ |
| Typus curvae | C. |
| Gradus pollutionis | Tres |
| Altitudo | ≤ 2000m |
| Capacitas maxima filorum | XXV m² |
| Installatio | Ferrivia DIN 35mm |
| Typus lineae ingressae | Summum |
Commodum
1. Protectio contra onus nimium et circuitum brevem
2. Proprietates Disruptionis: Interruptores magnetotermici (MCB) in tensione continua (DC) proprietates disruptionis differentes habent quam interruptores magnetotermici in tensione alterna (AC) propter naturam diversam tensionis continuae (DC).
3. Tensio Aestimata: Interruptores magnetoterpici DC tensionem aestimatam proprie pro circuitibus DC habent, typice a 12V ad 1000V DC variantem.
4. Interruptio Arcus: Interruptores magnetotermici DC (MCB) designati sunt ad arcus DC interrumpendos, qui aliter se gerunt quam arcus AC.
Poloni
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati DC MCB late in quibusdam systematibus currentiae directae adhibentur, ut in nova energia, energia solari photovoltaica, stationibus electricis et installationibus industrialibus... et cetera.
Alii
Involucrum
Quattuor partes per capsam interiorem, octoginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Quaestiones et Quaestiones
Cum testimoniis systematis administrationis ISO 9001 et ISO 14001, producta testimoniis internationalibus CCC, CE, et CB qualificata sunt.
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











