MUTAI CMTB1LE-63 Interruptor Circuitus Bipolaris Currentibus Residuis Operatus RCBO
Singula Producti
Interruptor disiunctorius (RCBO) contra pericula impulsuum electricorum et incendiorum, quae a vitiis terrae et nimiis currentibus oriuntur, protegit. Fugas currentium ad terram, vulgo currentes residuales appellatas, detegit et interrumpit, quae ob fila vitiosa, insulationem laesam, vel apparatum electricum vitiosum oriri possunt. Praeterea, etiam contra nimias currentes, quae a circuitibus brevibus vel circuitibus nimiis oneratis causari possunt, protegit.
Interruptores disiunctorii differenzialis (RCBO) vulgo in aedificiis domesticis et commercialibus, necnon in applicationibus industrialibus, adhibentur. Praesertim utiles sunt in condicionibus ubi protectio singularum circuituum requiritur, ut in culinis, balneis, et aliis locis ubi apparatus electricus cum aqua in contactum venire potest.
| Nomen producti | Interruptor Circuitus Residualis Currentis Operatus RCBO |
| Numerus exemplaris | CMTB1LE-63 2P |
| Norma | IEC61009-1 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 2P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 230V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Current residuum operandi aestimatum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensio adumbrationis et institutionis (mm)
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem circuitus brevis
2. Protectio circuituum contra currentem nimium onerosum
3. Protectio contra fistulas terrae
Poloni
Applicatio
MCB late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, et transmissione energiae electricae adhibetur.
Alii
Involucrum
Tres partes per capsam interiorem, sexaginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Forum Principale
Oriens Medius, Africa, Asia Meridionalis-Orientalis, America Meridionalis, Mercatus Russiae... etc.
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












