MUTAI CMTB1LE-63 Interruptor Circuitus Triplex Currentis Residui Operatus RCBO
Singula Producti
Interruptor Circuitus Residualis cum Protectione Supercurrentis (RCBO) est instrumentum securitatis electricae quod functiones instrumenti residualis currentis (RCD) et interruptoris circuitus miniaturalis (MCB) in uno instrumento coniungit.
Interruptor automaticus residualis CMTB1LE-63 homines et vim electricam ab ictu electrico, circuitu brevi, et vitiis oneris excessivi protegere potest. Interruptor automaticus RCBO praecipue in aedificiis commercialibus et residentialibus adhibetur. Normae IEC61009-1 respondet.
| Nomen producti | Interruptor Circuitus Residualis Currentis Operatus RCBO |
| Numerus exemplaris | CMTB1LE-63 3P |
| Norma | IEC61009-1 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 3P |
| Tensio nominalis Ue (V) | 400V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Current residuum operandi aestimatum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensio adumbrationis et institutionis (mm)
Commodum
1. Protectio circuituum contra currentem brevis circuitus, currentem nimium oneris et protectionem contra effusionem terrae
2. Facile instituitur: Interruptores RCBO plerumque compacti et facile instituuntur, ita ut ad usum in spatiis parvis vel areis angustis apti sint.
Poloni
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati MCB professionales et late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissione energiae electricae adhibentur.
Alii
Involucrum
Duo per capsam interiorem, quadraginta per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













