MUTAI CMTB1LE-63 1P N Interruptor Circuitus Residualis Currentis Operatus RCBO
Singula Producti
Interruptor automaticus residualis CMTB1LE-63 homines et vim electricam ab ictu electrico, circuitu brevi, et erroribus nimio oneris protegere potest. Interruptor automaticus RCBO praecipue in aedificiis commercialibus et residentialibus adhibetur. Normae IEC61009-1 obtemperat.
Interruptor distantiae CMTB1LE-63 (RCBO) adhibetur pro AC50/60HZ, tensione nominali 230V/240V/400V/415V et currente nominali usque ad 63A.
| Nomen producti | RCBO |
| Numerus exemplaris | CMTB1LE-63 1P+N |
| Norma | IEC61009-1 |
| Fluxus nominalis In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloni | 1P+N |
| Tensio nominalis Ue (V) | 230V |
| Frequentia aestimata | AC 50/60Hz |
| Capacitas circuitus brevis aestimata Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensio impulsiva toleranda aestimata Uimp | 4000V |
| Temperatura ambientis | -20℃~+40℃ |
| Genus emissionis instantaneae | CD |
| Current residuum operandi aestimatum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensio adumbrationis et institutionis (mm)
Commodum
1. Protectio circuituum contra circuitum brevem, onerationem electricam et disfusionem terrae
2. Facilis installatio: Interruptores circuitus residui in quolibet tabulato interruptorii circuitus vel arca electrica installi possunt, ita ut facile instituantur.
3. Sensibilitas: Etiam parvas quantitates effluxus electrici ad terram detegere possunt.
Poloni
Applicatio
Interruptores automatici miniaturizati MCB professionales et late in aedificiis, domiciliis, applicationibus industrialibus, transmissione energiae electricae adhibentur.
Alii
Involucrum
Quattuor partes per capsam interiorem, octoginta partes per capsam exteriorem.
Dimensiones per capsam exteriorem: 41*21.5*41.5 cm
Forum Principale
MUTAI Electric in Medio Oriente, Africa, Asia Meridionali-Orientali, America Meridionali, et mercatu Russiae operam dat.
Cur nos eligere?
Telephonum: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












